Kategori arşivi: Spor

Göğsümüzü kabartan Türk sporcular

Başardın ALper!

FLASH GELİŞME: Türkiye Yüzme Federasyonu Genel Sekreteri Hakan Aktaç hiç ummadığımız bir zamanda özel telefonumdan beni arayarak kırgınlıkları noktalamak ve projemize destek olmak üzere beni federasyona davet etmiştir. Kendisi ile 25.04.2014 Cuma günü için randevulaşılmış olup kamuoyuna ve basın mensuplarımıza hassasiyetle duyurulur. Şu ana kadar önümüzde en büyük engellerden birisi olan Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından bu geri bildirim tarafımızca da olumlu ve sportmence bir tavır olarak algılanmış ve aynı nezaketle dönüş yapılmış ve toplantı kararı alınmıştır. Süreçte desteği olan evvela Cumhurbaşkanlığı makamı ile Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay KILIÇ ile spor Bakanlığı özel kalem yetkilileri ve GSGM GN. MD. Mehmet Baykan ve GSGM Daire Başkanı sayın Ömer Kalkan ile Türkiye Yüzme Federasyonu yönetimine iyi niyetli görünen bu adım için teşekkür ederiz.Temennimiz yeterince zaman kaybı yaşadığım milli maratonumuzda en kısa sürede ilgili makamlara ve Yunanistan makamlarına gerekli resmi yazışmaların yapılarak sürecin başlamasıdır.Federasyonun önümüzü açması ile tahminimizce 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramına projemiz yetişebilecektir. İzinler ve vize sorunumuzun aşılmasından sonra geriye sadece SPONSOR BULMAK kalıyor.
Nasıl ki duyarlı devlet yetkililerimiz sayesinde tıkanıklıklar aşıldı ise aynı umutla ve karalılıkla duyarlı iş adamlarımızın ve STK ların bu milli ve uluslararası sportif projemize destek vereceklerine dair umutlarımızı koruyor,bu hususun kamuoyu ile paylaşılması hususunda kıymetli basın mensubu dostlarımın desteklerini istirham ediyorum.
sevgi ve Saygılarımla

Alper sunaçoğlu

Zeki, Çevik ve Ahlaklısı

Bütün engellemelere rağmen çığlığın en son bizlere ulaştı ve artık bütün ülkemizin, hepimizin sorunudur bu. Videoyu izleyene kadar yorumsuz… Ama izledikten sonra söz sana artık hepimiz bu ülkenin milli sporcusuyuz…


ALPER SUNAÇOĞLU ULUSAL KANAL’DA paylaşan: ulusalkanal

SPORCUNUN SADECE ATAMIZIN DEDİĞİ HASLETLERDE OLMASI YETMİYOR, DEMEK Kİ YÖTECİLERİN DE TAMAMEN ÖYLE OLMASI GEREKİYOR.

1801060_712347908805722_1944049790_n