Aylık arşivler: Ekim 2019

Dost Meclisi’ne Davet

Benimle Oynar mısın?

“Türlü türlü oyunlar vardır hayatımızda. Çocukluğumuzdan yetişkinliğimize bizi mutlu eden, bazen de mutsuz eden. Tüm bu oyunları birlikte oynamaya var mısınız? ” diye başlayan bir çağrıya kulak vermemek olur mu? Davete icabet haktır! O zaman bu samimi meclis buluşmasını tanıdıklarınıza haber vermeli ve eşinizle, dostunuzla; kardeşlerinizi, yakınlarınız alıp, bütün sevdiklerinizle birlikte mutlaka gelmelisiniz. Mekan güzel, konu harika benden söylemesi. Anlatan işinin ehli bir sevgili tabibimiz! Sizlerin de katılımıyla bu hafta sonu buluşmasına biz varız, siz de var olunuz!

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yazı

Varlar mı, Yoklar mı?

Siz geldiğinizde televizyonlarmız vardı, şimdi görmeye dayanamadığımız , asılsız haberlerinden bıktığımız, birer yalan makinesi oldu. Çoğu evde kapalı ve köşe süsüdür!

Siz geldiğinizde Bulaşık makinalarımız vardı. Elektrik zamları ile birlikte, artık kirli tabakları elimizde yıkadığımız için bulaşığı gitti evin deposu oldu.

İstediğiniz kadar kasılınız, şu sorunun cevabını veremedikten sonra, açık yüreklilikle bizler de size soramadıktan sonra, milletin halini siz göremedikçe bu millet sizi nasıl görsün?