Aylık arşivler: Eylül 2016

Yeni Dönem Dayanışmasına Davet

2016-2017 Ders zilinin çalmasıyla daha ilk gününden girilecek sınavlarının, masraflı kitaplarının, alım gücü olmayanların tasası da başlamış oldu.  Bir kitap deyip geçmeyin, eski test kitaplarının bile beşe ona satıldığı günümüzde yardımcı olacak arkadaşlarımızın hummalı arayışları da hemen başlamış oldu.

Siz bu yazıyı okuduğunuz sırada Genç Kalemler Derneği’nin desteği ile üniversiteyi kazanmış arkadaşlarımızdan geçen sene kullandıkları test kitaplarını böyle manalı bir dayanışma için toplama kampanyası başlattıklarına şahit olacaksınız.

Maalesef kitabi bilginin, test çözme kapasitesinin yerine konduğu, dershane ve kursların saat başına göre fiyatlandırıldığı nitelikli öğretmenin ikinci sıralara düştüğü yılları da görmedik değil.  Az da olsa böylesine yardımsever kampanyaları duymak ümit veriyor.  Vatanbirhaber ailesi olarak bu dayanışma kampanyamızı siz sevgili okuyucularımza seve seve duyurmakla iftihar ediyoruz.

images-1

Ankara’da olanlardan bizzat, şehir dışındaki kardeşlerimizden ise kargo ile topladığımız kullanılmış test kitaplarını temizleyip seçerek ihtiyaç sahibi gençlerimize ulaşmasını sağlayacağımız için çok mutluyuz.

Etrafınızda bu kitaplarını verebilecek arkadaşlarınız ve komşularınız varsa bizlerle irtibata geçmesini sağlayınız. Sosyal medyada da sayfamız vardır. https://www.facebook.com/vatanbirhaber Yahut kitap alamayacak durumda olan tanıdıklarınızı bizlere bildiriniz ki, onları da listemize ekleyip gelen kitaplardan faydalandıralım.

Kpss lys, vs. sonunda sınav olan ne varsa tüm test kitaplarınıza talibiz. Yaşasın yeni dönem dayanışması. Bir elin nesi var iki elin sesi var. Gencecik pırıl pırıl ülkemizin gençleri için, geleceğimiz için haydi Türkiyem bizim güzel ülkemiz için en güzeli kitaplarını paylaşması….

images-8